Mistrovství ČR v grafických předmětech - 22.3.2016 Jindřichův Hradec - krajské kolo

Krajské kolo Mistrovství ČR v grafických předmětech

22. března 2016

V úterý 22. března 2016 se konalo v naší škole krajské kolo Mistrovství ČR v grafických předmětech. V Jihočeském kraji se školy v pořádání soutěže střídají. Soutěží se ve stejném dni ve všech krajích najednou.

Soutěžilo se ve třech disciplínách: v psaní na klávesnici, v korektuře textu a ve wordprocessingu.

Soutěže se zúčastnilo 32 soutěžících z devíti škol.

O občerstvení se postarali učňové ze SOU v Jindřichově Hradci pod vedením paní Jany Vosikové a Daniely Doležalové.

V době vyhodnocování prací se soutěžící odebrali s Mgr. Petrem Šulcem, vyučujícím SOŠ a SOU Jindřichův Hradec, na komentovanou prohlídku města. Navštívili Minoritský klášter a Kostel sv. Jana Křtitele.

Po obědě ve školní jídelně se všichni sešli v aule školy, kde proběhlo vyhodnocení soutěže.

V Psaní na klávesnici soutěžilo 24 soutěžících. Naše Lenka Deverová (obor Ekonomika a podnikání, 2. ročník) obsadila 3. místo s 359 čistými úhozy za minutu a 0,08 % chyb. Vít Neugebauer (Informační technologie, 2. ročník) byl s 291 čist. úh./min. a 0,29 % chyb na 10. místě a Michaela Viktorová (Informační technologie, 2. ročník) skončila na 20. místě.

V disciplíně Korektura textu se Lenka Deverová umístila na 5. místě a Eva Batistová (Ekonomika a podnikání, 2. ročník) na 6. místě.

Výsledky z jednotlivých disciplín (včetně Wordprocessingu) si můžete prohlédnout v příloze.

Vítězové si odnesli díky sponzorům hodnotné ceny a trika s logem soutěže.

Mgr. Marie Kalkusová

wordprocesing.jpg

Program:

Program.pdf (pdf, 424 kB)

Fotogalerie

Organizační záležitosti - kontakt: Mgr. Marie Kalkusová, e-mail: marie.kalkusova@sos-jh.cz, tel: 384 323 181,  kl. 121

Mgr. Karel.Chalupa