Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci

1.  Dne 3.10.2008 od 10.00 hod. pořádá Národní muzeum fotografie v Jindřichově Hradci cyklus seminářů pro studenty s profesionálními fotografy a pedagogy.

Tohoto dne se může zúčastnit semináře 9 žáků naší školy , kteří se o tuto problematiku zajímají nebo jsou již zkušenými fotografy. logonmf.jpg

Téma přednášky:
"Co je to fotografie, proč a jak ji vytváříme".
Přednášející:  Mgr. hana Hamplová, pedagog Soukromé sřední školy reklamní tvorby, Michael , Praha.
Foto_plakát:

2.  Dne 10.října 2008 od 13.0 hod.

Tohoto dne se může zúčastnit  semináře taktéž 9 žáků naší školy , kteří se o tuto problematiku zajímají nebo jsou již zkušenými fotografy.

Téma přednášky: "Malování světlem" (Základní barevné principy, vysvětlení techniky luminografie s praktickou ukázkou).
Přednášející: MgA. Jan Pohribný, profesionální fotograf, pedagog Institutu tvůrčí fotografie Slezské university v Opavě.
Foto_plakát:

e-mailPřihlášky s textem:

Přihlašuji se  na seminář s tématem:......., který se koná dne:............, Vaše jméno, příjmení, název školy " Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Jindřichův Hradec, Jáchymova 478, zasílejte  mailem na adresu: kubickova@nmf.cz (Ing. Ivana Kubíčková, produkční výstavního programu, Národní muzeum fotografie o.p.s., Jezuitská kolej, Kostelní 20/I, 377 01 Jindřichův Hradec, tel.: 384 361 832) a kopi na mail  svého třídního učitele.