Studenti SOŠ a SOU Jindřichův Hradec bodovali!

Ve čtvrtek 4. června 2015 se vydali studenti SOŠ a SOU v Jindřichově Hradci pod vedením Mgr. Marie Kalkusové školním autem do Českých Budějovic na soutěž prvních ročníků v psaní na klávesnici.

Soutěžící z Jihočeského kraje se sešli ve Vyšší odborné škole a Střední škole, s. r. o., České Budějovice.

Soutěžilo se v psaní na klávesnici. Studenti SOŠ a SOU J. Hradec obsadili první, druhé a šesté místo.

Celkem se sešlo 17 soutěžících ze šesti škol.

Krajskou soutěž vyhrála Lenka Deverová s 315,7 čistými úhozy za minutu a 0,06 % chyb z oboru Ekonomika a podnikání. Druhé místo obsadil Vít Neugebauer (294,6 čistých úhozů za minutu, 0,16 % chyb). Na šestém místě skončila Michaela Viktorová (250,3 čistých úhozů za minutu, 0,45 % chyb). Oba studují obor Informační technologie.

O soutěžící bylo výborně postaráno. Po soutěži navštívili všichni studentské divadlo SUD – autorské divadelní představení Nitky intimity v provedení studentského divadla Sudokopytníci. Všichni si odnesli drobné dárky. A naši soutěžící? Vyhráli výbavu na léto J.

Výsledková listina (pdf, 223 kB)

20150604_134926.jpg

Fotografie z akce