Studijní obory

Aktuální nabídka učebních oborů pro školní rok 2024-2025

Tříleté učební obory:
  • Kuchař - číšník  (65-51-H/01)
    + možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku  (pozn.*)

• Prodavač  (66-51-H/01)
    + možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*)

• Elektrikář - silnoproud (26-51-H/02)
    + možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku pro absolventy příbuzných oborů (pozn.*)

• Zedník (36-67-H/01) - obor podpořen krajským stipendiem od 2. ročníku (viz sekce Granty a příspěvky Jihočeského kraje..)
    + možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*)

• Klempíř  (23-55-H/01) - obor podpořen krajským stipendiem od 2. ročníku (viz sekce Granty a příspěvky Jihočeského kraje..)
    + možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*)

• Nástrojař  (23-52-H/01) - obor podpořen krajským stipendiem od 2. ročníku (viz sekce Granty a příspěvky Jihočeského kraje..)

+ možnost zkrácené formy studia v trvání jednoho roku (pozn.*).
    Pro obor nástrojař vybudováno v roce 2014 a 2019 v rámci projektu "Rozvoj technického vzdělávání v Jihočeském kraji", registrační číslo:  CZ.1.07/1.1.00/44.0007 a inovováno z projketu IROP výukové průmyslové obráběcí centrum EMCO MAIER.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    Pozn.*  : Zkrácená forma studia je určena pro absolventy čtyřletého středního vzdělávání úspěšně zakončeného maturitní zkouškou nebo pro uchazeče, kteří získali střední vzdělání s výučním listem v jiném oboru vzdělání.

untitled.jpg

Aktuální nabídka maturitních a učebních oborů pro školní rok 2024-2025:

Naši absolventi se uplatňují jako soukromí podnikatelé, dále se uplatňují ve firmách a nonprofitních organizacích jako: Jihočeské mlékárny, České dráhy, MOTOR JIKOV Group, a.s., Jihočeská univerzita, mobilní operátoři, Policie ČR, KEZ, AB Cert., INTERNET CZ a.s., Česká Pošta, EON, ČEZ, a.s., Úřad práce, Městský a Krajský úřad, cestovní kanceláře, dopravní firmy, stavební firmy, banky, pojišťovny apod.

• Pro zabezpečení kvalitní výuky udržuje škola kontakty s odbornou i laickou veřejností v tuzemsku i v zahraničí.

• Informační spot školy: https://vimeo.com/58442671

Spolupracujeme s významnými společnostmi nejen našeho regionu:

Motor Jikov Group HTP Žirovnice Adventage Austria

HUSKY-KTW s.r.o..jpg  Heluz.jpg

Česká Kanada  E-kolo  ICOM TransportFor Industry

Jižní Čechy pohodové  Red Hat  Uni Auta  Czech Trade  Marketing Club Linz

Nedform  Jihočeský kraj

Spálovský, a.s.

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o.

Edscha J. Hradec, s.r.o.

Dopravní, speditérské, servisní firmy atd.

AUTOŠKOLA - JAKUB ADAM,

ČSAD Jindřichův Hradec, a.s.

AR Servis s.r.o..jpg
     Jindřichův Hradec