Účast žáků oboru Informační technologie v CELOSTÁTNÍM finále 4. ročníku Elektrotechnické olympiády ČVUT

praha-header_B_v_1000x288.jpg

15. dubna 2016 se opět se velmi úspěšně účastníme spolupráce SŠ a VŠ - OPVK: Projekt SCIENCE FACE představuje 4. ročník vědomostní soutěže Elektrotechnická olympiáda na portálu http://go2fel.cz/soutez/ Projekt Elektrotechnické olympiády prověřuje nadstandardní vědomosti studentů z oblasti matematiky, fyziky a technologií, se kterými se běžně setkávají v jejich životě, ale i jejich vztah k oboru, jejich samostatnost a kreativitu. Soutěž byla připravena katedrou telekomunikační techniky Fakulty elektrotechnické ČVUT a svým posláním se snaží podpořit technické myšlení a dovednosti studentů středních škol a gymnázií.

Žák Lukáš Vácha (3.C INF) se finále účastnil s technologickým celkem MikroTik (pokročilá konfigurace páteřních síťových prvků CCR, CRS - port bonding a izolace portů v reálném provozu).

Za účast mu byl udělen

CERTIFIKÁT (pdf, 447 kB)

, jehož majitel je v rámci přijímacího řízení na ČVUT-FEL (KTE) v následujících letech ...

přijat na studium prestižní technické VŠ automaticky :)  !!!

cert.jpg

ICT