Výstava ˇVzdělání a řemeslo" Výstaviště České Budějovice - 23. ročník 22.-24. listopadu 2017

Naše škola se jako tradičně zúčastnila ve dnech 22. -24. listopadu 2017 23 ročníku výytavy a prezentace škol "Vzdělání a řemeslo" v Českých Budějovicích.

Letošní již 23. ročník výstavy Vzdělání a řemeslo je určen zejména žákům posledních ročníků základních škol, ale rovněž i studentům středních škol a učilišť. Veletrh vzdělání a řemeslo nabídne nejen expozice škol, ale také soutěže z rozličných oborů. A protože je dobré rozvíjet se v každém věku, chybět nebudou ani témata celoživotního vzdělávání a rekvalifikací. Veletrh Vzdělání a řemeslo je zároveň místem setkávání pedagogických pracovníků a odborníků z praxe. V rámci doprovodného programu tak bude, jako již tradičně, probíhat setkání personalistů, zástupců firem.

Výstavy se rovněž zúčastní výrobci a prodejci školních a kancelářských pomůcek a zástupci nakladatelství a vydavatelství. Představeny budou i vzdělávací projekty a nadace.

Foto:
Vzdělání a řemeslo1