Provoz školní kuchyně od 11. 5. 2020

Provozní doba:  Pondělí, středa, pátek

Výdej pro důchodce a cizí strávníky od 10:30 – 11:00

Výdej pro zaměstnance a studenty od 11:00 – 12:00

Prosím o dodržování času pro jednotlivé skupiny strávníků!!

Další informace:

• Zaměstnanci SOU (učiliště) mohou obědy přihlásit prostřednictvím emailu na lenka.janku@sos-jh.cz,

nebo na tel: 734/578448, nejpozději do 12:00 stravovací den předem, tj. v pondělí na středu, ve středu na pátek.

• Strava v měsíci květen 2020 není, vzhledem k situaci, nikomu automaticky přihlašována!

Jídelníček je již k dispozici.  Viz. příloha nebo www.strava.cz

HYGIENICKÁ OPATŘENÍ:

Pokrmy vydává personál včetně čistých příborů. Strávníci si sami jídlo nenabírají a neberou si ani příbory.

Při stravování jsou zajištěny obvyklé rozestupy 2 metry.

Rouška se odkládá pouze při samotné konzumaci jídla a pití, a to do vlastního sáčku.

Před vstupem do jídelny si každý strávník umyje ruce a použije dezinfekci na ruce. K dispozici jsou i

jednorázové rukavice u vstupu do jídelny.

Stoly jsou umístěny vždy po jednom. Kapacita jídelny je pro 15 strávníků.

Abychom předešli k hromadění se strávníků, je možné oběd vyzvednout do jídlonosičů, v určitý čas pro danou skupinu.

Jinak se dodržují zvýšenou měrou běžná hygienická pravidla.

Lenka Janků, vedoucí školní jídelny a kolektiv kuchařek.