Studijní obory

Aktuální nabídka studijních oborů zakončených  maturitní zkouškou pro školní rok 2024 - 2025

37-41-M/01  Provoz a ekonomika dopravy (zaměření na logistiku a obslužné počítačové systémy)
Obor budoucnosti.

63-41-M/01  Ekonomika a podnikání (obor zaměřen na podnikání a cestovní ruch)

18-20-M/01  Informační technologie
Obor budoucnosti. Nedostatek schopných a vzdělaných IT pracovníků je obecně vážným problémem pro rozvoj a konkurenceschopnost firem.

23-44-L/01  Mechanik strojů a zařízení
Absolventi naleznou uplatnění ve strojírenství s širokými možnostmi uplatnění jako servisní technici, v obsluze CNC strojů, v povoláních strojní zámečník, provozní zámečník a montér nebo mechanik strojů a zařízení.Kromě toho se mohou absolventi uplatnit při práci ve středních technickohospodářských funkcích v odvětví strojírenství a v příbuzných technických oborech při zajišťování technologické stránky a řízení výrobního procesu, v údržbě a provozu strojů a zařízení, obchodnětechnických službách, apod.

Blíže nespecifikovaný obrázek Možnost získání výučního listu z oboru Nástrojař (obor: 23-52-H/01) v rámci studia 3. ročníku
  link:
Mechanik strojů a zařízení

untitled.jpg Aktuální nabídka všech maturitních a učebních oborů pro školní rok 2024 - 2025:

Naše absolventy zaměstnávají například:

Jihočeské mlékárny, České dráhy, Jihočeská univerzita, MOTOR JIKOV Group, a.s.,  Edscha J. Hradec, s.r.o., Husky-KTW s.r.o., J.Hradec , Edscha Kamenice nad Lipou s.r.o., mobilní operátoři, Policie ČR, KEZ, AB Cert., INTERNET CZ a.s., Česká Pošta, Úřad práce, ČEZ a.s., EON, Městský a Krajský úřad, cestovní kanceláře, dopravní firmy, banky, pojišťovny apod.

Naši absolventi pracují jako správci počítačových sítí, programátoři, ekonomové, účetní, prodavači, manageři, řemeslníci, podnikatelé, zemědělci, průvodci ...

Pro zabezpečení kvalitní výuky udržuje škola  kontakty s odbornou i laickou veřejností v tuzemsku i v zahraničí.

Informační spot školy:  https://vimeo.com/58442671

Spolupracujeme s významnými společnostmi nejen našeho regionu:

Motor Jikov Group HTP Žirovnice Adventage Austria

HUSKY-KTW s.r.o..jpg  Heluz.jpg

Česká Kanada  E-kolo  ICOM TransportFor Industry

Jižní Čechy pohodové  Red Hat   Czech Trade  Marketing Club Linz

Nedform  Jihočeský kraj

Spálovský, a.s.

HASIT Šumavské vápenice a omítkárny, s.r.o.

Edscha J. Hradec, s.r.o.

Dopravní, speditérské, servisní firmy atd.

AUTOŠKOLA - JAKUB ADAM,

ČSAD Jindřichův Hradec, a.s.

AR Servis s.r.o..jpg
 Jindřichův Hradec