Nové informace - průběžně

• Harmonogram závěrečných zkoušek učebních oborů ve školním roce 2019 - 2020 (110520):

• Přijímací řízení:

• 2. kolo přijímacího řízení (zkoušky) pro maturitní a učební obory se uskuteční dne 25. 6. 2020 od 8.00 hod.
      Přihlášky zasílejte na adresu: SOŠ a SOU Jindřichův Hradec,
      Jáchymova 478, Jindřichův Hradec do 23. 6. 2020

Kritéria přijímacího řízení a přihláška ke studiu:

• Z rozhodnutí pedagogické rady ze dne 11. 3. a 13. 3. 2020 ohledně samostudia žáků ( stanovení učiva, úkolů a zpětná kontrola úkolů):
      a) žáci pracoviště Jáchymova 478 (maturitní obory): zadávání učiva a doprovodných dokumentů k učivu - např. pracovních listů,  evidence učiva v třídní knize, včetně úkolů a jejich zpětné kontroly  se stanovením data splnění úkolu bude probíhat prostřednictvím systému Bakalář. Některé doplňující úkoly mohou být zasílány - sdíleny i prostřednictvím OneDrive. Zápisy obsahu učiva u jednotlivých předmětů v třídní knize probíhají stejně, jako by byli žáci ve škole. Sledujte tedy zápisy v třídní knize systému Bakalář.
      b) žáci pracoviště Miřiovského 678 (učební obory): zadávání učiva a doprovodných dokumentů k učivu - např. pracovních listů včetně úkolů a jejich zpětné kontroly  se stanovením data splnění úkolu bude probíhat prostřednictvím e-mailu mezi třídním učitelem - žákem - vyučujícím. Žáci obdrží prostřednictvím e-mailu od třídního učitele sadu témat - učiva a úkolů včetně termínu splnění úkolů. Vypracované úkoly zasílá žák e-mailem učiteli daného předmětu ve stanoveném termínu. Zápisy témat a  obsahu učiva do třídní knihy probíhají stejně, jako by byli žáci ve škole.

• Ruší se "Stužkovací ples" žáků třetích ročníků učebních oborů, který byl naplánován na 20. března 2020 (náhradní termín je plánován na počátek měsíce dubna ) - bude upřesněno.
    • Ruší se účast žáků oboru Kuchař - číšník na Veletrhu Tří zemí / DreiLänderMesse v Pasově v termínu od 21. - 29. března 2020.
      (DreiländerMesse je tradičním devítidenním veletrhem, který se každé dva roky koná na výstavišti v Pasově. Na největším veletrhu ve východním Bavorsku se tradičně prezentuje více než 450 vystavovatelů s širokou nabídkou v oblasti cestovního ruchu, gastronomie, volného času a hobby. Veletrh se měl konat 21. – 29. 3. 2020).