Soutěž LOGISTIK JUNIOR SŠ 2015 - Karlovy Vary

IMAG1967.jpg

Ve dnech 6. - 8. října 2015 se konal 7. ročník unikátní celorepublikové soutěže středních škol v logistice  v areálu SOŠ logistické a SOU v Karlových Varech - Dalovicích.

Tohoto ročníku  soutěže jsme se ještě neúčastnili vzhledem k tomu, že další skupina žáků je terpve v prvním ročníku studia, takže ředitel školy po dohodě s paní ředitelkou Dr. V. Štrynclovou a garantem soutěže  Ing. Petrem Klímou přijel navštívit školu a seznámil se s organizací soutěže a podmínkami, za kterých soutěž probíhá.

Soutěž má tradičně podporu významných místních logistických firem, krajského úřadu i MŠMT ČR.

Tým z SOŠ logistické a SOU Dalovice se stal vítězem první části - nejlepší řešitel logisticko-ekonomických úloh. Oba dalovické týmy dosáhly celkově výborného výsledku 4. a 6. místo z 20 soutěžních týmů.

Dalšího ročníku se naše škola již zúčastní a věřím, že budeme patřit mezi nejlepší.

Foto: IMAG1958.jpg

IMAG1957.jpg