Volby do školské rady 2020

Výsledky voleb do školské rady na období 2020 - 2023 (jmenování členů školské rady Radou JčK)

Soubor:

Školská rada 2020

(pdf, 218 kB)

Všem nově zvoleným i současným členů školské rady srdečně gratuluji ke zvolení a těším se na spolupráci.

Volby do školské rady 2020 - informace

Vážení rodiče, vážení žáci, vážené kolegyně a kolegové,

v letošním roce po uplynutí tříletého funkčního období současné školské rady je nutno provést volbu nové školské rady. Školská rada na naší škole čítá celkem 9 členů, přičemž 3 členové za rodiče a žáky jsou voleni zákonnými zástupci nezletilých žáků a žáky zletilými (tato skupina nevolí pedagogy), 3 členové z řad pedagogických pracovníků jsou voleni pedagogickými pracovníky a tři členové školské rady jsou jmenováni na návrh ředitele školy Krajským úřadem Jihočeského kraje.

Současné volba probíhá vzhledem k pandemické situaci na konci minulého školního roku ve zkrácené formě, proto Vás žádám o dodržení níže uvedených termínů pro odevzdání kandidátních i volebních lístků. K doručení návrhů kandidátů i následně volebních lístků mohou rodiče využít žáky školy (své děti).

Kandidátní lístky - volby - termíny - průběh

a)  lístky s návrhy kandidátů  doručte (vhoďte do volební urny pro kandidáty) na jednotlivá pracoviště školy nejpozději:

budova SOS Jáchymova 478  -  7. 9. 2020 do 11.00 hod.

budova SOU Miřiovského 678  - 8. 9. 2020 do 11.00 hod.

Volební urny budou umístěny v kanceláři ředitele příslušného pracoviště (Jáchymova 478, Miřiovského 678)

b) seznam navržených kandidátů pro následnou volbu bude zveřejněn 8. 9. 2020 odpoledne na veřejně přístupném místě ve škole a webové stránce školy.

c) volba nových členů na základě návrhů kandidátů proběhne:

dne 11. 9. 2020 do 11. 00 hod. na pracovišti SOS Jáchymova 478

dne 14. 9. 2020 do 11. 00 hod. na pracovišti SOU Miřiovského 678

Ředitel školy

Poznámka:

Školská rada je zřizována  dle § 167 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), ve znění pozdějších předpisů.